תקנון אתר "DafnaCenter" (להלן "התקנון")

 1. ברוכים הבאים לאתר "DafnaCenter" (להלן גם: "אנו" או "האתר").
 2. באמצעות האתר dafnacenter.co.il יוכלו הגולשים (להלן גם: "המזמינים" או "המשתמשים") לקרוא מאמרים, לצפות בסרטונים ולרכוש ספרות מקצועית בתחום הרפואה הסינית ומוצרים.
 3. האתר מופעל על ידי העסק "מרכז דפנה" המנוהל על ידי סלעית דפנה (להלן "בעלי האתר") שכתובתו: רחוב החיטה 23, אורנית, מיקוד 4481300.
 4. תקנון האתר מכיל את תנאי השימוש באתר ומחייב כל מי שבוחר לגלוש באתר ולעשות בו שימוש כלשהו. הפרת התקנון עלולה לגרור נקיטה בצעדים משפטיים או אחרים.
 5. יש לקרוא היטב את תנאי התקנון ולפעול על פיו. אין לעשות שימוש באתר או בשירותיו, במידה ואינכם מסכימים עם אחד מתנאי התקנון.
 6. רכישת מוצרים וקבלת שירותים מהאתר מהווה הסכמה לתנאי התקנון.
 7. בעלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לשנות את תנאי התקנון בכל עת, וזאת בהתאם לשינויים כאלה או אחרים באתר. בעלי האתר ממליצים להתעדכן בתקנון האתר מעת לעת.
 8. תאריך העדכון האחרון של התקנון מופיע בסוף התקנון.
 9. התקנון מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות, אך מתייחס לשני המינים בצורה שווה.
 10. הנכם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות עמוד "צור קשר" על כל שאלה והערה הקשורות לתקנון או בנושאים אחרים, ונשתדל להשיב בהקדם.
 11. השימוש באתר – יעשה בהתאם ובכפוף לתקנון זה בלבד.
  א. יעשה אך ורק לצרכים אישיים ופרטיים בלבד. כל שימוש אחר מהווה הפרה חמורה של תנאי התקנון ועלול לגרור נקיטה מיידית בהליכים משפטיים.
  ב. חל איסור מוחלט על ליקוט או העתקת מידע מתוך האתר בכל צורה שהיא.
 12. המידע המוצג באתר – המידע באתר זה אינו מיועד להנחות  או לשמש כהמלצה רפואית לגבי שימוש או אי שימוש בתרופות ו/או תחליפי מזון ו/או צמחי מרפא, בטרם שימוש מומלץ לקבל ייעוץ רפואי.
 13. המוצרים המוצגים באתר – באתר זה תוכלו לרכוש מספר מוצרים:
  א. ספרות מקצועית.
  ב. חבילות טיפול בהנחה.
  ג. כריות חימום.
  מידע על כל פריט יוצג על ידי הקלקה כותרת הפריט. האתר עושה כמיטב יכולתו על מנת למנוע אי דיוקים. יחד עם זאת, בכל עת תוכלו ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע.
 14. מחירים
  א. כל המחירים באתר כוללים מע"מ.
  ב. המחירים המוצגים בפריטים השונים אינם כוללים דמי טיפול ומשלוח.
  ג. שאלות בנושא תמחור ניתן לפנות לבעלי האתר באמצעות עמוד "צור קשר".
 15. משלוחים
  א. אספקת המשלוחים יבוצעו באמצעות 3 דרכים:
  ϖ איסוף עצמי מכתובת: רחוב החיטה 23, אורנית, על פי תיאום לאחר ביצוע ההזמנה.
  ϖ דואר רשום- בעלות של 30 ₪ כולל מע"מ. זמן אספקת המוצר הינו תוך 14 ימי עסקים.
  ϖ דואר שליחים- בעלות של 60 ₪ כולל מע"מ. זמן אספת המוצר הינו תוך 4 ימי עסקים. השליח יצור קשר עם המזמין לתיאום מועד הגעת השליח בטלפון שאת מספרו מסר במעמד ההזמנה. לאחר התאום על המזמין להיות נוכח בזמן ובמקום לצורך קבלת המוצרים. במידה והמזמין לא היה נוכח במועד האספקה שנקבע מראש, המזמין יישא בעלות שליחה חוזרת של המוצר, אלא אם הוחלט אחרת על ידי הספק, בהתאם לנסיבות.
  ב. ימי עסקים אינם כוללים את מועדי ישראל, ימי שישי, שבת וערבי חג.
  ג. המזמין יוכל להתעדכן בכל עת באתר דואר ישראל על מיקום המוצר המוזמן על ידי קבלת מספר החבילה לאחר המשלוח. מספר החבילה ישלח למזמין באמצעות SMS.
  ד. ניתן לבצע משלוחים בתוך ישאל בלבד.
  ה. שליחת מוצרים לישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק הנם בכפוף לתנאי דואר ישראל.
 16. תהליך הזמנת ורכישת מוצרים מהאתר
  א. במידה והנכם מעוניינים ברכישת מוצרים המוצגים באתר, תוכלו לרכוש מוצרים אלו באמצעות הפלטפורמה של האתר.
  ב. לאחר סיום בחירת המוצרים הרלוונטיים יוצג עמוד ייעודי להזמנה, במסגרתו יתבקשו המשתמשים לספק את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה, כתובת (הכתובת למשלוח), טלפון וכתובת אימייל.
  ג. רכישת המוצרים באתר תתאפר באמצעות כרטיס אשראי מכל הסוגים דרך מערכת הסליקה המאובטחת של ויזה כאל או באמצעות מערכת הסליקה של חברת PayPal. יש לבחור מבין שתי האפשרויות הנ"ל בעת ביצוע ההזמנה.
  ד. התשלום מתבצע דרך המסוף הוירטואלי של חברת קארדקום בע"מ.
  ה. מילוי פרטי האשראי נעשה מרצונו החופשי של המשתמש ועל מנת לרכוש מוצרים באמצעות האתר.
  ו. רכישת מוצרים באמצעות האתר מותרת לכל תושב ישראלי אשר מלאו לו 18 שנים ובידו כרטיס אשראי ישראלי בתוקף או חשבון של חברת PayPal.
  ז. אישור הרכישה ופרטי העסקה ישלחו מיידית למזמין באמצעות כתובת האימייל שמסר.
  ח. לאחר הרכישה תישלח קבלה למייל של המזמין עם פרטי ההזמנה.
  ט. על כל הפרטים שנמסרים במהלך ביצוע התשלום להיות מדויקים ואמיתיים. בעלי האתר שומרים על זכותם לנקוט בהליכים משפטיים כנגד מזמין אשר מסר פרטים כוזבים ו/או שגויים ושיבש את הליך המכירה. במקרה כזה, יהיו רשאים בעלי האתר לבטל את ההזמנה ולא לספקה.
 17. אחריות
  א. ספרות מקצועית – אנו מתחייבים לשלוח את הספרים במצב תקין ובמעטפה מוגנת (מעטפת בועות/"פצפצים"). אנו מתחייבים על הגעת הספר לבית הלקוח. אין אנו מעניקים אחריות לספרים מרגע הגעת הספר לבית הלקוח.
  ב. כריות חימום – אנו מתחייבים לשלוח את הכריות במצב תקין ובמארז קרטון המגן עליהן. אנו מעניקים אחריות לכל כריות החימום באתר למשך 3 חודשים מרגע הגעת המוצר לבית הלקוח.
  ג. במידה ונתקלתם במהלך תקופת האחריות בבעיה באיכות המוצר ו/או טיבו הנכם מתבקשים לפנות לבעלי האתר באמצעות עמוד "צור קשר".
  ד. בטרם שימוש בכריות החימום יש לקרוא את העלון המצורף למוצר אודות הוראות השימוש והוראות בטיחות של המוצר.
  ה. במידה והמוצר (כרית החימום) התקלקל בגין שימוש שגוי, האחריות על המוצר בטלה ומבוטלת.
 18. מדיניות החזרת מוצרים
  א. החזרה עקב פגם במוצר או חוסר התאמה להזמנה –
  * במידה וקיבלתם מוצר תקול יש לדווח מיידית לבעלי האתר בעמוד "צור קשר" או בטלפון 052-4800850. חשוב לדווח מיידית כיוון שפניות שתתקבלנה לאחר שבוע מיום קבלת המוצר לא תאושרנה כנזק שנגרם במשלוח.
  * במידה וסיבת החזרת המוצר הינה פגם או חוסר התאמה למוצר שהוזמן, יוחלף המוצר במוצר תקין ללא חיוב בדמי משלוח ויוחזרו כל העלויות הנוספות (בגין משלוח המוצר חזרה). לחילופין, תוכלו לבטל את העסקה ולקבל את כספכם חזרה. חשוב לדווח לבעלי האתר תוך שבוע מתאריך קבלת המוצר באמצעות עמוד "צור קשר".
  * לצורך החלפת המוצר, תתבקשו לשלוח דיווח ביטול עסקה בעמוד "צור קשר" ולפרט בו את שמכם, תיאור המוצר, סיבת הפגם או אי ההתאמה, מספר הזמנה, מספר חשבונית, טלפון וכתובת אימייל ליצירת קשר. ייתכן ותתבקשו לשלוח הוכחות לפגם באמצעות צילום המוצר.
  * אנו ניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי על מנת להדריך אתכם לאן לשלוח את המוצר הפגום.
  ב. החזרה שלא עקב פגם במוצר או חוסר התאמה להזמנה –
  * במידה ובמהלך שבוע מיום קבלת המוצר הנכם מעוניינים להחזירו, אנו מאפשרים החזרת מוצרים באריזתם המקורית בלבד ובתנאי שלא נעשה בהם שימוש כלל.
  * לצורך החזרת המוצר, תתבקשו לשלוח דיווח ביטול עסקה בעמוד "צור קשר" ולפרט בו את שמכם, תיאור המוצר, מספר הזמנה, מספר חשבונית, טלפון וכתובת אימייל ליצירת קשר.
  * אנו ניצור עמכם קשר על מנת להדריך אתכם לאן לשלוח את המוצר.
  * עם קבלת המוצר אצלנו, נזכה אתכם בסכום הרכישה. הזיכוי אינו כולל את סכום המשלוח חזרה של המוצר.
 19. מסירת פרטים ורישום לרשימת תפוצה
  א. על מנת לרכוש מוצרים באמצעות האתר אין חובה להירשם מראש לאתר.
  ב. עם זאת, אנו מזמינים אתכם להירשם לרשימת התפוצה על מנת לקבל מידע, עדכונים והטבות. להרשמה יש למלא את הטופס בתחתית האתר.
  ג. עם מסירת פרטיך לרשימת התפוצה, הנך מסכים בזאת כי האתר יהיה רשאי לפנות אליך באמצעות אימייל, ולהציע לך חומר פרסומי אודות מוצרים ו/או שירותים ו/או מבצעים של האתר וכל מידע אחר בו סבור האתר כי המשתמש ימצא בו עניין מכוח השימוש באתר. בידי המשתמש הברירה, בכל עת, להיגרע מרשימת התפוצה לה נשלחות הודעות אלה ו/או ממאגר המידע של האתר על ידי לחיצה על המילה "הסר" במייל שישלח דרך רשימת התפוצה.
 20. מדיניות פרטיות
  א. בעת ההרשמה לרשימת תפוצה ובעת רכישת מוצרים באמצעות האתר, הנכם נדרשים למסור פרטים אישיים. פרטים אלה יישמרו במאגר המידע של האתר. במידה ואינכם מעוניינים שפרטים אלו יישמרו הנכם מתבקשים שלא למסור פרטים אישיים ו/או לא לעשות שימוש בשירותי האתר.
  ב. המידע אודות הפרטים האישיים של המשתמש נשמרים באתר ואינם מועברים לגורם אחר.
  ג. האתר שומר לעצמו את הזכות לעשות שימוש במידע שנאסף לצורך פיקוח, בקרה, עדכון, שיפור, הפקת מסקנות ולצרכים סטטיסטיים. האתר נוקט באמצעים שונים לשמור על חשאיות המידע המאוחסן אצלו ועל פרטיותם של המשתמשים. עם זאת, האתר אינו יכול להבטיח הגנה הרמטית ומוחלטת וכי המידע לא ייחשף על ידי פעולה זדונית או מכוונת נגד האתר. במידה ואינכם מעוניינים כי מידע אודותיכם ו/או אודות השימוש שלכם באתר יישמר, הנכם מתבקשים שלא לעשות שימוש באתר.
 21. זכויות יוצרים
  א. זכויות היוצרים באתר זה ובתכנים הכלולים בו, לרבות בטקסטים, בעיצוב האתר, , בגרפיקה, בצילומים, באיורים, בלוגו האתר, בשם האתר, במידע הטכנולוגי הדרוש להפעלתו, ביישומים, קודי המחשב ו/או כל חומר אחר הכלול בו שייכות לאתר בלבד.
  ב. אין לעשות כל שימוש מסחרי בתכנים אלה, מבלי לקבל לכך רישיון מפורש בכתב מאת בעלי האתר. אין להעתיק, לשחזר, לפרסם, להפיץ, לבצע בפומבי, לשדר, למכור, או להעמיד לרשות הציבור או להציג כל חלק מאתר זה, ללא הסכמתם הכתובה מראש של בעלי האתר – לפי העניין.
 22. יצירת קשר
  א. במידה ותתעורר כל שאלה בנוגע לתקנון זה או בכל נושא אחר, אנו נשמח לעמוד לרשותכם ומזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל עניין דרך העמוד "צור קשר" או ליצור קשר טלפוני בשעות הפעילות א'-ה' בין השעות 8:00-22:00, בימי שישי בין השעות 8:00-14:00 למספר הטלפון 052-4800850.
  ב. כתובתנו למשלוח דואר הינה: רחוב החיטה 23, אורנית, מיקוד 4481300.
 23. שונות
  א. האתר רשאי לשנות בכל עת את תנאי השימוש ללא הודעה מראש.
  ב. מבלי לגרוע מזכותו של האתר לנקוט בהליכים משפטיים, האתר שומר כל זכותו למנוע ולחסום את גישתם לאתר של גולשים או משתמשים אשר יפרו הוראות תקנון זה ו/או הוראות כל דין ו/או יעשו שימוש לרעה באתר- והכל על פי שיקול דעתו הבלעדי של האתר.
  ג. מבלי לגרוע מהאמור בתנאי השימוש, המשתמש מסכים בזאת, כי תקופת ההתיישנות לגבי כל תביעה ו/או דרישה כנגד האתר ו/או בעליו, תוגבל לתקופה של 6 חודשים והצדדים רואים בכך כהסכם לתקופת ההתיישנות כמשמעו בסעיף בחוק ההתיישנות, תשי"ח-1958.
  ד. לבית המשפט המוסמך בעיר פתח תקווה סמכות ייחודית לדון בכל סכסוך בין הצדדים בקשר להסכם זה ו/או הנובע ממנו.
 •  תאריך עדכון אחרון של התקנון – 13/8/17